Podstawa dla roszczeń kierowców w sprawach o wypłatę ryczałtu niekonstytucyjna!!

W dniu 24 listopada 2016 roku Trybunał Konstytucyjny rozpoznał sprawę  z wniosku Rady Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”, którego przedmiotem było zbadanie konstytucyjności przepisów ustawy o czasie pracy kierowców w związku  z regulacją Kodeksu pracy oraz regulacją rozporządzeń w zakresie należności z tytułu podróży służbowych. Wniosek można odnaleźć na stronie TLP http://tlp.unikatowi.pl/wp-content/uploads/2015/02/2015-02-10-Wniosek-o-kontrol%C4%99-konstytucyjno%C5%9Bci-prawa_Transport-i-Logisty…-1.pdf).

Więcej »

Mec. Krzysztof Sandurski z Kancelarii SLS na IV Kongresie Transportowym 2016, czyli co dalej z niemieckim MiLoG i francuskim Loi Macron

Mec. Krzysztof Sandurski wystąpił w dniu 19 października 2016 r. na Kongresie Transportowym zorganizowanym w Warszawie przez Truck&Business Polska z dwoma referatami skierowanymi do uczestników związanych z branżą TSL.

Więcej »

Następna strona »
© Sandurski Leśniak Seredyński 2019    Brain Made By 813.pl
ZamknijPliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Więcej »